Libor Sehnal

Zahradnictví DRYÁDA

založeno roku 1992

Libor Sehnal

+420 604 824 529

Jak se dostat do Zahradnictví DRYÁDA v Kunštátě

 

Pěšky či vozem z náměstí v Kunštátě

Pěšky či autem se z horní části náměstí vydáme po hlavní silnici číslo 19 směrem na Blansko (Boskovice, Brno či Svitavy). Nahoře na náměstí se cesta ostře stáčí v pravotočivé zatáčce a pak pokračuje asi 200 metrů rovně, kde se dále větví na křižovatce ve tvaru písmene Y.

Zde odbočíte z ulice Palackého do prava (ale v podstatě je to rovně, protože se hlavní silnice odklání doleva) na ulici Brněnská. Po ní pojedete rovně cca 400 metrů až se dostanete na křižovatku na konci Kunštátu, tj. mezi posledními domy. Napříč přes křizovateku je bílý kříž.

Zde naposledy odbočíte, tentokrát doleva a pojedete po silnici, kde po pravé ruce budete mít novou zástavbu na jejimž konci stojí dům s cedulí Zahradnictví DRYÁDA. Od náměstí je to asi tak 1 kilometr daleko.

Sad je potom umístěn jestě o kousek dále po této cestě, která Vás mezi poli dovede do místa, kterému se zde říká Podchlumí. Po pravé ruce je velký statek a po levé ruce je náš sad.

Přijezd ve směru z Blanska, Brna, Boskovic nebo Letovic

Ať jedete ze kteréhokoliv výše uvedeného města města, tak vždy musíte jet po státní silnici číslo 43 (E461), ze které odbočíte vlevo (směr z Blanska, Brna) či vpravo (směr z Boskovic, Letovic či Svitav) směrem na Kunštát. Projdete Sebranicemi a Újezdem a pokračujete dále po silnici číslo 19, po které dojete až do Kunštátu.

Po cca 600 metrech se dostanete na křižovatku, kde po pravé straně je rybník a po levé straně je historičtěji vypadající budova ve stylu školy či úřadu. Na této křižovatce ve tvaru písmene Y zabočíte doleva. Po ulici Brněnská pojedete asi 400 metrů až se dostanete na křižovatku na konci Kunštátu, tj. mezi posledními domy. Napříč přes křizovateku je bílý kříž.

Zde odbočíte doleva a pojedete po silnici, kde po pravé ruce budete mít novou zástavbu na jejimž konci stojí dům s cedulí Zahradnictví DRYÁDA. Od náměstí je to asi 1 kilometr daleko.

Přijezd ve směru od Olešnice či Bystřice pod Pernštejnem

Z Bystřice pod Pernštejnem přijedete po silnici čilso 19 (ve směru od Olešnice přijedete po silnici čislo 362 a na silnici č. 19 se napojíte v Rozseči na Kunštátem), po které dojedete až do Kunštátu. Stále pojedete po hlavní sinici, až přijedete na náměstí v Kunštátě.

Dále budete pokračovat podle instrukcí výše "Z náměstí v Kunštátě".

Prodej dřevin

Prodej ovoce

Ovoce z našeho sadu

Švestky a ryngle

Svestka Stanley Svestka malvazinka Svestka Vitek Ryngle Wazonova

Jablka

Jablko Goldstar Jablko Topaz Jablko Rubinola Jablko Janalord Jablko Lotos Jablka v sadu

Ořechy a jeřabiny

Orech Jerabiny