Libor Sehnal

Zahradnictví DRYÁDA

založeno roku 1992

Libor Sehnal

+420 604 824 529

Ovoce ze sadu Zahradnictví DRYÁDA Kunštát

Ovoce pěstujeme opravdu s láskou

Zdravé a chutné ovoce

Úroda jablek

Rok co rok se snažíme vypěstovat maximální úrodu v co nejlepší kvalitě za použití jen nezbytně nutného množství ošetřujících přípravků. Jsme přesvědčeni, že jedině tak může naše ovoce zůstat opravdu chutné a zdravé. Prostě takové, jaké naši zákazníci očekávají.

Většinou se nám to podaří, ale jsou roky, kdy si příroda s částí či celou úrodou krutě pohraje a nám pak zbývají jen oči pro pláč.

Jablko po krupobití

Např. krupobití v roce 2011 zničilo téměř veškerou úrodu jablek. A ta jablka, která to přezila, tak byla téměř všechna od krup poznamenaná. Většinou se to vůbec nijak neprojevilo na jejich chuti, ale vzhled tím byl velice poznamenám (viz. obrázek vpravo).

Daří se nám téměř každý vyprodukovat tuny ovoce, které se vyznačuje pestrostí druhů, tedy i pestrostí barev, vůni a především různorodostí chutí. V našem sadu si v podstatě každý přijde na své. Vzhledem k množství produkovaných druhů ovoce, kdy od každého druhu máme několik odrůd, můžeme nabídnout prodej ovoce téměř od začátku léta až do zimy.

Více informací o prodeji ovoce z našeho sadu najdete v části Prodej ovoce. Další informace o našem ovoci najdete níže a nebo v části Vlastní odrůdy.

Prodej dřevin

Prodej ovoce

Ovoce z našeho sadu

Švestky a ryngle

Svestka Stanley Svestka malvazinka Svestka Vitek Ryngle Wazonova

Jablka

Jablko Goldstar Jablko Topaz Jablko Rubinola Jablko Janalord Jablko Lotos Jablka v sadu

Ořechy a jeřabiny

Orech Jerabiny